Наталя Уварова

Шахрайки (комедія)

Якщо доля підкинула тобі лимон - зроби з нього якщо не лимонад, то хоча б чай з лимоном. За цим принципом і живуть героїні комедії “ШАХРАЙКИ”. Дві дівчини - Жулька та Оля - разом знімають кімнату. Грошей постійно не вистачає, хоч обидві і працюють. Одного разу, залишившись і без грошей і без роботи, дівчата вирішують цю проблему у досить незвичний спосіб: вони вплутують себе до цілоï низки незвичайних ситуацій, з яких виплутуються, заплутуючи інших :). Але усе закінчується добре, бо Жулька — справжній генератор ідей, ïй може позаздрити будь-який кризис-менеджер.

Коли настане весна (мелодрама)

Мелодрама

Клуб "Ностальгия"/ Унисекс (комедия)

Футуристическая трагикомедия

Коммунальный роман (мелодрама)

Мелодрама. Поколению шестидесятых, выросшему с ключом на шее, посвящается

Сватовство монтера (водевиль)

По сюжету девушка с мужским именем Паша знакомит свою подругу, которая осталась после смерти мужа одна, с интеллигентным брюнетом при власти, ожившей мечтой Голливуда и всех женщин в округе, — монтером. Правда, у него есть один недостаток — он немножко женат. Причем на Паше. В итоге все разыгрывается как по нотам: дама — в полном восторге, монтер — в ажуре, а Паша — при больших деньгах.

Трикутники (мелодрама)

Мелодрама на одну дію

Багіні (комедія з сільського життя в одну дію)

Жили собі в одному селі подружки-однокласниці, закінчили вони школу та почали влаштовувати свою долю. Одна — заміж вийшла, дві — вчитися подалися, а четверта — і заміж не пішла, і вчитися не взяли — влаштувалася на роботу у місті. Ішов час. У першої діти з'явилися, дві вивчилися та повернулися до села, а четверта... Четверта пропала, самі тільки чутки ходили про її неймовірне везіння та багатого чоловіка. І ось, одного чудового базарного дня четверта повернулася. І почалося!

Назад